SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53276302

GeometraGP, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2020
IČO
53276302
DIČ
2121330255
Sídlo
Nám. sv. Anny 21, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľIng. Nataša Hermanová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

GeometraGP, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 22. 9. 2020. Vo vedení firmy: Nataša Hermanová a František Masár. V roku 2025 mala firma tržby 27 tis. € a zisk 14 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať345. z 503 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
27 tis. €
Za rok
+175 %
010 tis.20 tis.30 tis.2020—2021+178 %2022+42 %2023−44 %2024−41 %2025+175 %
  • Najlepší rok
    2021, +178 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    51,2 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    38,4 %
    +79,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    36,8 %
    +76,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,1 %
    −0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby26 549 €9 657 €16 306 €29 301 €20 657 €7 433 €
Výsledok hospodárenia13 595 €−9 016 €−822 €15 917 €13 168 €2 603 €
Aktíva spolu36 955 €22 910 €30 867 €35 528 €18 406 €3 366 €
Vlastné imanie35 445 €21 850 €30 867 €31 689 €15 771 €2 603 €
Podané24. 3. 202627. 3. 202529. 3. 202429. 3. 202330. 3. 202231. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
345. z 503 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nám. sv. Anny 21, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 9. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 40678/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
71123 Geodetické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2020
  • Projektovanie pozemkových úpravod 2020
  • Geodetické a kartografické činnostiod 2020
  • Vedenie účtovníctvaod 2020
  • Administratívne službyod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Geodetické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71123), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025345. z 503
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (geodetické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

4 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 29. 12. 2020Presun sídlaNám. sv. Anny 21 Trenčínpredtým Námestie sv. Anny 21 Trenčín
  3. 22. 9. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia geodetické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53276302

GeometraGP, s. r. o. – tržby 27 tis. € – IČO 53276302