SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53310055

T.O.S. Solutions, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Hrádok · od 2020

predtým All 4 Life Reality, s.r.o.

IČO
53310055
DIČ
2121337471
Sídlo
Hrádok 430, 916 33 Hrádok
firmy v okolí

KonateľIng. Viera Svoradová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

T.O.S. Solutions, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hrádok, v registri od 29. 9. 2020. Vo vedení firmy: Viera Svoradová. V roku 2025 mala firma tržby 109 tis. € (+33,0 %) a zisk 72 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať807. z 4 458 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
109 tis. €
Za rok
+33 %
Od 2020
+706 %
050 tis.100 tis.150 tis.2020—2021+261 %2022−27 %2023−41 %2024+293 %2025+33 %
  • Najlepší rok
    2024, +293 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    66,0 %
    +12,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    63,8 %
    −26,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    47,1 %
    −10,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,1 %
    −10,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby109 306 €82 200 €20 900 €35 600 €48 975 €13 565 €
Výsledok hospodárenia72 165 €44 315 €−610 €2 825 €24 181 €6 774 €
Aktíva spolu153 100 €77 608 €41 770 €45 139 €45 283 €26 770 €
Vlastné imanie113 096 €49 315 €38 170 €38 781 €35 956 €11 774 €
Podané26. 6. 202613. 3. 202529. 2. 202420. 3. 202314. 3. 202230. 6. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
807. z 4 458 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
20 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121337471
platiteľ od 1. 8. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hrádok 430, 916 33 Hrádok
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 9. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 46850/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
68310 Realitné kancelárie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
All 4 Life Reality, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Hrádok.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2020
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • Vedenie účtovníctvaod 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Realitné kancelárie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68310), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025807. z 4 458
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (realitné kancelárie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2121337471
  3. 20. 3. 2024Zmena obchodného menaT.O.S. Solutions, s. r. o.predtým All 4 Life Reality, s.r.o.
  4. 20. 3. 2024Presun sídlaHrádok 430 Hrádokpredtým Robotnícka 3214/17 Piešťany
  5. 20. 3. 2024Nový spoločníkIng. Viera Svoradová, podiel 100 %
  6. 29. 2. 2024Nový člen vedeniaIng. Viera Svoradová, konateľ
  7. 29. 9. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia realitné kancelárie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53310055

T.O.S. Solutions, s. r. o. – tržby 109 tis. € – IČO 53310055