SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53321995

MNM Tech s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2021
IČO
53321995
DIČ
2121388852
Sídlo
Mostná 13, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľJaroslav Novák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MNM Tech s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 1. 1. 2021. Vo vedení firmy: Jaroslav Novák. V roku 2025 mala firma tržby 27 tis. € a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať528. z 749 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
27 tis. €
Za rok
×13,4
010 tis.20 tis.30 tis.2023—2024—2025×13,4
  • Najlepší rok
    2025, ×13,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,7 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    0,3 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    98,9 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby26 852 €2 000 €0 €——
Výsledok hospodárenia2 873 €1 432 €0 €0 €0 €
Aktíva spolu847 925 €845 052 €843 280 €843 280 €5 000 €
Vlastné imanie9 305 €6 432 €5 000 €5 000 €5 000 €
Podané30. 6. 202627. 6. 202522. 7. 202430. 6. 202330. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
528. z 749 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mostná 13, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 52388/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Administratívne službyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
13 zmlúv
spolu 8 tis. € · posledná 12. 9. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec TrnávkaDodatok č. 1 k zmluve o zriadení vecného bremena—12. 9. 2025
  • Obec TrnávkaDodatok č. 1 k zmluve o zriadení vecného bremena—12. 9. 2025
  • Obec TrnávkaZmluva o zriadení vecného bremena1 tis. €30. 6. 2025
  • Obec TrnávkaZmluva o zriadení vecného bremena6 tis. €30. 6. 2025
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 2/1000217685 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—2. 7. 2024
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 2/1000217683 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—2. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4335), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025528. z 749
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

374 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 374.

História zmien

Posledná zmena 25. 9. 2026 · 4 záznamy

  1. 25. 9. 2026Nový spoločníkBalota s. r. o., podiel 100 %
  2. 30. 6. 2026Nový člen vedeniaJaroslav Novák, konateľ
  3. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 1. 1. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53321995

MNM Tech s. r. o. – tržby 27 tis. € – IČO 53321995