SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53325583

NATUL s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Krupina · od 2020
IČO
53325583
DIČ
2121337262
Sídlo
Mlynská 1668/3, 963 01 Krupina
firmy v okolí

KonateľLucia Gebora

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

NATUL s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Krupina, v registri od 1. 10. 2020. Vo vedení firmy: Lucia Gebora. V roku 2025 mala firma tržby 146 tis. € (−27,8 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2446. z 11 486 v odvetví
2/4

Pozor: 2 negatívne záznamy v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
146 tis. €
Za rok
−28 %
Od 2021
+374 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2021—2022+180 %2023+184 %2024−17 %2025−28 %
  • Najlepší rok
    2023, +184 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,7 %
    +3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    33,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,8 %
    +8,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,7 %
    +6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby146 437 €202 757 €245 350 €86 430 €30 875 €—
Výsledok hospodárenia3 927 €−1 194 €482 €1 024 €2 719 €−343 €
Aktíva spolu81 189 €36 784 €80 448 €32 914 €19 564 €4 657 €
Vlastné imanie11 614 €7 688 €8 882 €8 401 €7 376 €4 657 €
Podané29. 6. 202630. 6. 20255. 3. 202429. 3. 202330. 6. 202229. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2446. z 11 486 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121337262
platiteľ od 1. 6. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynská 1668/3, 963 01 Krupina
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 10. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 44531/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Krupina.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • Administratívne službyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
17 zmlúv
spolu 921 tis. € · posledná 27. 5. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252446. z 11 486
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 6. 2025Presun sídlaMlynská 1668/3 Krupinapredtým Osloboditeľov 918 Krupina
  3. 25. 10. 2022Zápis konečného užívateľa výhodLucia Gebora
  4. 25. 10. 2022Zápis konečného užívateľa výhodMilan Gebora
  5. 1. 6. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121337262
  6. 12. 5. 2022Presun sídlaOsloboditeľov 918 Krupinapredtým Mostná 13 Nitra
  7. 27. 11. 2020Nový spoločníkLucia Gebora, podiel 100 %
  8. 11. 11. 2020Nový člen vedeniaLucia Gebora, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53325583

NATUL s. r. o. – tržby 146 tis. € – IČO 53325583