SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53327756

Amper stav s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2020

predtým Mazovi s. r. o.

IČO
53327756
DIČ
2121336624
Sídlo
Námestie SNP 482/23, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľBenedikt Urda

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Amper stav s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 1. 10. 2020. Vo vedení firmy: Benedikt Urda. V roku 2025 mala firma tržby 2,6 mil. € (+192,7 %) a zisk 145 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať87. z 4 182 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,6 mil. €
Za rok
+193 %
Od 2021
+804 %
01 mil.2 mil.3 mil.2021—2022+116 %2023+49 %2024−4 %2025+193 %
  • Priemerný rast ročne
    +73,4 %
  • Najlepší rok
    2025, +193 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    5,6 %
    +3,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    73,6 %
    +34,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,1 %
    +5,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    79,4 %
    +5,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby2 596 357 €887 087 €923 441 €620 368 €287 316 €—
Výsledok hospodárenia144 735 €20 273 €10 712 €12 582 €3 484 €—
Aktíva spolu956 197 €201 515 €224 282 €160 197 €76 774 €5 000 €
Vlastné imanie196 784 €52 050 €31 777 €21 066 €8 484 €5 000 €
Podané25. 3. 202630. 3. 202528. 3. 202430. 3. 202330. 3. 202212. 2. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
87. z 4 182 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121336624
platiteľ od 5. 8. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 1 e-mail · 1 web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie SNP 482/23, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 10. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 151838/B
Základné imanie
30 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Mazovi s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2020
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2020
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2020
  • Administratívne službyod 2020
  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202587. z 4 182
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 3. 2026Nový spoločníkBenedikt Urda, podiel 100 %
  3. 4. 12. 2024Zápis konečného užívateľa výhodBenedikt Urda
  4. 5. 8. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121336624
  5. 9. 3. 2021Zmena obchodného menaAmper stav s. r. o.predtým Mazovi s. r. o.
  6. 9. 3. 2021Presun sídlaNámestie SNP 482/23 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Vlkas 136 Vlkas
  7. 25. 2. 2021Nový člen vedeniaBenedikt Urda, konateľ
  8. 1. 10. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53327756

Amper stav s. r. o. – tržby 2,6 mil. € – IČO 53327756