SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53349962

Weight Solutions, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Snina · od 2020
IČO
53349962
DIČ
2121380316
Sídlo
25. novembra 2296/5, 069 01 Snina
firmy v okolí

KonateľIng. Štefan Gribanin

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Weight Solutions, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Snina, v registri od 10. 12. 2020. Vo vedení firmy: Štefan Gribanin. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a zisk 807 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať10969. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−59 %
02 tis.4 tis.2020—2021+38 %2022−12 %2023+214 %2025−59 %
  • Najlepší rok
    2023, +214 %
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby1 250 €—3 050 €970 €1 102 €800 €
Výsledok hospodárenia807 €−423 €447 €106 €30 €33 €
Aktíva spolu6 340 €5 533 €5 743 €5 227 €5 101 €5 069 €
Vlastné imanie6 000 €5 193 €5 615 €5 168 €5 062 €5 033 €
Podané25. 5. 202616. 6. 202527. 6. 202416. 3. 202329. 6. 202230. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
10969. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
25. novembra 2296/5, 069 01 Snina
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
10. 12. 2020
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 41365/P
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Snina.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisovod 2020
  • Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastovod 2020
  • Spracovanie kožeod 2020
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2020
  • Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z drevaod 2020
  • Odevná výrobaod 2020
  • Sťahovacie službyod 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202510969. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 25. 5. 2026 · 2 záznamy

  1. 25. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 12. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53349962

Weight Solutions, s.r.o. – tržby 1 tis. € – IČO 53349962