SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53350499

PUR Development s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dubová · od 2020

predtým BVS s.r . o.

IČO
53350499
DIČ
2121354378
Sídlo
Dolná 4, 900 90 Dubová
firmy v okolí

KonateľMarian Zechmeister

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PUR Development s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dubová, v registri od 22. 10. 2020. Vo vedení firmy: Marian Zechmeister. V roku 2025 mala firma tržby 30 tis. € (−15,0 %) a stratu 26 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7378. z 11 432 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
30 tis. €
Za rok
−15 %
Od 2021
+59 %
050 tis.100 tis.2021—2022+64 %2023+191 %2024−61 %2025−15 %
  • Najlepší rok
    2023, +191 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -85,6 %
    +3,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -220,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -70,7 %
    +18,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    67,9 %
    −12,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby29 993 €35 267 €90 396 €31 106 €18 911 €—
Výsledok hospodárenia−25 667 €−31 521 €−27 038 €−10 703 €−11 256 €—
Aktíva spolu36 302 €35 319 €18 942 €29 407 €26 123 €5 000 €
Vlastné imanie11 635 €6 892 €3 413 €−16 959 €−6 256 €5 000 €
Podané16. 2. 20264. 2. 20259. 3. 202420. 6. 202327. 1. 202214. 1. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7378. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121354378
platiteľ od 1. 12. 2020
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dolná 4, 900 90 Dubová
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 152795/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
BVS s.r . o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dubová.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2020
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2020
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2020
  • Chov vybraných druhov zvieratod 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257378. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 16. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 10. 2024Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  3. 18. 3. 2021Zmena obchodného menaPUR Development s. r. o.predtým BVS s.r . o.
  4. 18. 3. 2021Presun sídlaDolná 4 Dubovápredtým Okružná 1422/12 Púchov
  5. 21. 1. 2021Nový člen vedeniaMarian Zechmeister, konateľ
  6. 1. 12. 2020Registrácia za platiteľa DPHSK2121354378
  7. 22. 10. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53350499

PUR Development s. r. o. – tržby 30 tis. € – IČO 53350499