SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53355709

IKASU s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Dunajská Streda · od 2020
IČO
53355709
DIČ
2121348878
Sídlo
Hlavná 4237/59, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

KonateľSilvia Almási

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IKASU s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 24. 10. 2020. Vo vedení firmy: Silvia Almási. V roku 2025 mala firma tržby 15 tis. € (+28,1 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať456. z 616 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
15 tis. €
Za rok
+28 %
05 tis.10 tis.15 tis.2020—2021+211 %2022+34 %2023+10 %2024+13 %2025+28 %
  • Najlepší rok
    2021, +211 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    17,5 %
    +5,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    25,7 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    23,9 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,0 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby14 910 €11 636 €10 341 €9 365 €7 000 €2 250 €
Výsledok hospodárenia2 612 €1 443 €709 €530 €157 €−277 €
Aktíva spolu10 934 €8 000 €6 338 €5 524 €4 921 €4 723 €
Vlastné imanie10 174 €7 562 €6 119 €5 410 €4 880 €4 723 €
Podané26. 6. 202628. 6. 20258. 12. 202428. 3. 202316. 6. 202219. 11. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
456. z 616 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121348878
platiteľ od 29. 12. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 4237/59, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 10. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 47808/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8559 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2020
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2020
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2020
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2020
  • Administratívne službyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8559), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025456. z 616
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 4. 2026Presun sídlaHlavná 4237/59 Dunajská Stredapredtým Čukáraboň 7084/27 Dunajská Streda
  3. 29. 12. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2121348878
  4. 24. 10. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53355709

IKASU s.r.o. – tržby 15 tis. € – IČO 53355709