SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53360206

Pedrostol s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Liptovský Trnovec · od 2020
IČO
53360206
DIČ
2121355676
Sídlo
031 01 Liptovský Trnovec
firmy v okolí

KonateľPeter Gonda

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pedrostol s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Liptovský Trnovec, v registri od 21. 10. 2020. Vo vedení firmy: Peter Gonda. V roku 2025 mala firma tržby 23 tis. € (+79,2 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať132. z 155 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
23 tis. €
Za rok
+79 %
010 tis.20 tis.30 tis.2022—2023+280 %2024+80 %2025+79 %
  • Najlepší rok
    2023, +280 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,8 %
    −1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    30,6 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,6 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,3 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby23 218 €12 955 €7 193 €1 893 €——
Výsledok hospodárenia3 214 €1 942 €520 €159 €−68 €−270 €
Aktíva spolu10 854 €7 632 €5 404 €4 821 €4 662 €4 730 €
Vlastné imanie10 497 €7 284 €5 341 €4 821 €4 662 €4 730 €
Podané26. 5. 202627. 3. 20257. 5. 202411. 6. 202329. 3. 202230. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
132. z 155 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
357 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
031 01 Liptovský Trnovec
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 10. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 75799/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
16239 Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Liptovský Trnovec.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Stolárstvood 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2020
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2020
  • Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctveod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 4 tis. € · posledná 15. 5. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16239), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025132. z 155
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 5. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 10. 2025Nový spoločníkPeter Gonda, podiel 100 %
  3. 29. 9. 2025Nový člen vedeniaPeter Gonda, konateľ
  4. 21. 10. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatná stavebnostolárska a tesárska i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53360206

Pedrostol s. r. o. – tržby 23 tis. € – IČO 53360206