SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53388658

TAFO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Tlmače · od 2020
IČO
53388658
DIČ
2121373122
Sídlo
Dlhá 42, 935 21 Tlmače
firmy v okolí

KonateľMustafa Halimi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TAFO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tlmače, v registri od 24. 10. 2020. Vo vedení firmy: Mustafa Halimi. V roku 2025 mala firma tržby 32 tis. € (−54,9 %) a stratu 59 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2448. z 3 412 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
32 tis. €
Za rok
−55 %
Od 2021
+72 %
050 tis.100 tis.2021—2022+264 %2023+35 %2024−23 %2025−55 %
  • Najlepší rok
    2022, +264 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -186,9 %
    −33,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -96,8 %
    +61,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    202,4 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby31 601 €70 095 €90 518 €66 959 €18 411 €—
Výsledok hospodárenia−59 067 €−107 792 €−61 427 €−603 €1 425 €—
Aktíva spolu61 012 €68 263 €100 242 €6 157 €6 921 €5 000 €
Vlastné imanie−62 464 €−163 397 €−55 605 €5 822 €6 425 €5 000 €
Podané21. 5. 20264. 6. 202527. 6. 202411. 6. 202329. 6. 202229. 6. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2448. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121373122
platiteľ od 1. 11. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dlhá 42, 935 21 Tlmače
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 10. 2020
6 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 52677/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Tlmače.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2020
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2020
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2020
  • Administratívne službyod 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2020
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 160 € · posledná 2. 6. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252448. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121373122
  3. 24. 10. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53388658

TAFO, s.r.o. – tržby 32 tis. € – IČO 53388658