SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53472888

Calor lignorum s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2020

predtým SMART SOLUTIONS SK s.r.o.

IČO
53472888
DIČ
2121382659
Sídlo
Jelenia 1, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľAndriy Tsybulskyy

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Calor lignorum s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 16. 12. 2020. Vo vedení firmy: Andriy Tsybulskyy. V roku 2025 mala firma tržby 10,5 mil. € (+14,9 %) a zisk 120 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať27. z 11 432 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

6 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
10,5 mil. €
Za rok
+15 %
05 mil.10 mil.15 mil.2020—2021×63139,92022×132023+42 %2024−34 %2025+15 %
  • Najlepší rok
    2021, ×63139,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    11,5 %
    −1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    8,9 %
    −1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,0 %
    +4,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020
Tržby10 501 352 €9 140 029 €13 938 503 €9 833 252 €757 679 €12 €
Výsledok hospodárenia120 067 €128 476 €446 359 €410 163 €32 473 €−147 €
Aktíva spolu1 342 229 €1 187 367 €1 119 294 €978 273 €72 047 €4 853 €
Vlastné imanie1 047 335 €981 462 €861 589 €447 489 €37 326 €4 853 €
Podané26. 6. 202627. 3. 202511. 4. 202427. 6. 202330. 3. 202213. 3. 2021
Nesedí číslo alebo chýba rok?
27. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 6 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
50 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121382659
platiteľ od 14. 1. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jelenia 1, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 12. 2020
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 152902/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SMART SOLUTIONS SK s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2020
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2020
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2020
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2020
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2020
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2020
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2020
  • Kuriérske službyod 2020
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202527. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

315 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 315.

História zmien

Posledná zmena 26. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 26. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 23. 11. 2022Nový spoločníkDavide Serralegri, podiel 85 %
  3. 23. 11. 2022Nový spoločníkAndriy Tsybulskyy, podiel 15 %
  4. 24. 10. 2022Nový člen vedeniaAndriy Tsybulskyy, konateľ
  5. 13. 5. 2021Zmena obchodného menaCalor lignorum s.r.o.predtým SMART SOLUTIONS SK s.r.o.
  6. 13. 5. 2021Presun sídlaJelenia 1 Bratislava - mestská časť Staré Mestopredtým Horná 54 Banská Bystrica
  7. 16. 12. 2020Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53472888

Calor lignorum s.r.o. – tržby 10,5 mil. € – IČO 53472888