SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53500890

LightUP Events s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trstená · od 2021
IČO
53500890
DIČ
2121395067
Sídlo
Západ 1139/41, 028 01 Trstená
firmy v okolí

KonateľJakub Dibdiak+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LightUP Events s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trstená, v registri od 12. 1. 2021. Vo vedení firmy: Jakub Dibdiak a Štefan Žembéry. V roku 2025 mala firma tržby 21 tis. € (+8,3 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať771. z 1 127 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
21 tis. €
Za rok
+8 %
010 tis.20 tis.30 tis.2022—2024+217 %2025+8 %
  • Najlepší rok
    2024, +217 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,4 %
    +9,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby20 632 €19 050 €—6 000 €—
Výsledok hospodárenia1 943 €84 €−99 €164 €−258 €
Aktíva spolu9 026 €6 233 €5 010 €5 041 €5 069 €
Vlastné imanie6 834 €4 891 €4 807 €4 906 €4 742 €
Podané28. 3. 202629. 3. 20253. 6. 202426. 2. 202314. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
771. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121395067
platiteľ od 28. 3. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Západ 1139/41, 028 01 Trstená
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 1. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 76271/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
90020 Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trstená.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Informačná činnosťod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025771. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace so scénickým umením).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 3. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121395067
  3. 12. 1. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace so scénickým umením s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53500890

LightUP Events s. r. o. – tržby 21 tis. € – IČO 53500890