SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53517342

Venture Lab s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2021

predtým EMPOR 04 s. r. o.

IČO
53517342
DIČ
2121406221
Sídlo
Baštová 3460/4A, 040 01 Košice – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľPeter Hospodár

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Venture Lab s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Staré Mesto, v registri od 29. 1. 2021. Vo vedení firmy: Peter Hospodár. V roku 2025 mala firma tržby 441 tis. € (+40,5 %) a zisk 99 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať335. z 6 699 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
441 tis. €
Za rok
+40 %
Od 2022
+458 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2022—2023+13 %2024+252 %2025+40 %
  • Priemerný rast ročne
    +77,3 %
  • Najlepší rok
    2024, +252 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,3 %
    −9,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    48,1 %
    −46,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    34,8 %
    −31,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,7 %
    −2,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby441 432 €314 285 €89 400 €79 150 €—
Výsledok hospodárenia98 575 €100 824 €31 €401 €0 €
Aktíva spolu283 448 €153 007 €25 709 €73 177 €5 000 €
Vlastné imanie204 831 €106 256 €5 431 €5 401 €5 000 €
Podané28. 5. 202616. 6. 20257. 6. 20244. 2. 202331. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
335. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
27 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121406221
platiteľ od 23. 12. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Baštová 3460/4A, 040 01 Košice – Staré Mesto
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 1. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 59492/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
EMPOR 04 s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Fotografické službyod 2021
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2021
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnotyod 2021
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 15 tis. € · posledná 29. 10. 2024

Posledné zmluvy

  • Slovenská inovačná a energetická agentúra*ZMLUVA O POSKYTNUTÍ PROSTRIEDKOV MECHANIZMU NA PODPORU OBNOVY A ODOLNOSTI15 tis. €29. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025335. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 28. 5. 2026 · 9 záznamov

  1. 28. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 4. 2024Presun sídlaBaštová 3460/4A Košice - mestská časť Staré Mestopredtým Bučany 591 Bučany
  3. 9. 11. 2023Zápis konečného užívateľa výhodPeter Hospodár
  4. 24. 6. 2022Zmena obchodného menaVenture Lab s.r.o.predtým EMPOR 04 s. r. o.
  5. 24. 6. 2022Presun sídlaBučany 591 Bučanypredtým Miletičova 21 Bratislava - mestská časť Ružinov
  6. 12. 4. 2022Nový spoločníkPeter Hospodár, podiel 100 %
  7. 29. 3. 2022Nový člen vedeniaPeter Hospodár, konateľ
  8. 23. 12. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121406221
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53517342

Venture Lab s.r.o. – tržby 441 tis. € – IČO 53517342