SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53517458

Offroader s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rabčice · od 2021
IČO
53517458
DIČ
2121398664
Sídlo
Rabčice 362, 029 45 Rabčice
firmy v okolí

KonateľAntónia Grobarčíková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Offroader s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rabčice, v registri od 19. 1. 2021. Vo vedení firmy: Antónia Grobarčíková. V roku 2025 mala firma tržby 134 tis. € (−8,1 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať965. z 2 493 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
134 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2021
+48 %
0100 tis.200 tis.2021—2022+74 %2023−24 %2024+22 %2025−8 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +74 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    8,4 %
    +7,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    57,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    47,5 %
    +33,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    17,4 %
    −24,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby133 520 €145 290 €119 082 €156 426 €89 979 €
Výsledok hospodárenia11 161 €1 933 €3 569 €−3 504 €1 242 €
Aktíva spolu23 499 €14 065 €10 290 €4 179 €9 199 €
Vlastné imanie19 401 €8 240 €6 307 €2 738 €6 242 €
Podané12. 3. 202618. 3. 202517. 3. 202416. 2. 202331. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
965. z 2 493 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121398664
platiteľ od 13. 4. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Rabčice 362, 029 45 Rabčice
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 1. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 76334/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rabčice.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • Kuriérske službyod 2021
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2021
  • Kúpa tovaru za účelom jeho ďalšieho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025965. z 2 493
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 2. 2022Nový spoločníkAntónia Grobarčíková, podiel 100 %
  3. 4. 1. 2022Nový člen vedeniaAntónia Grobarčíková, konateľ
  4. 13. 4. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121398664
  5. 19. 1. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53517458

Offroader s. r. o. – tržby 134 tis. € – IČO 53517458