SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53539320

DDcom s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2021
IČO
53539320
DIČ
2121401711
Sídlo
Pri nemocnici 498/7, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľDalibor Dudič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DDcom s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 22. 1. 2021. Vo vedení firmy: Dalibor Dudič. V roku 2025 mala firma tržby 45 tis. € (−8,2 %) a zisk 40 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1370. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
45 tis. €
Za rok
−8 %
Od 2021
+65 %
020 tis.40 tis.60 tis.2021—2022+15 %2023+41 %2024+11 %2025−8 %
  • Najlepší rok
    2023, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    89,6 %
    +4,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    87,9 %
    −0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    87,9 %
    +3,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,0 %
    −4,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby44 770 €48 773 €43 940 €31 200 €27 120 €
Výsledok hospodárenia40 109 €41 457 €37 349 €26 520 €23 052 €
Aktíva spolu45 609 €49 330 €49 440 €36 700 €32 120 €
Vlastné imanie45 609 €46 957 €42 849 €32 020 €28 052 €
Podané9. 3. 202628. 2. 202515. 2. 202428. 2. 20237. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1370. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Pri nemocnici 498/7, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 1. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 50682/V
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251370. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 9. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 9. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 7. 2025Presun sídlaPri nemocnici 498/7 Košice - mestská časť Juhpredtým Považská 451/2 Košice - mestská časť Západ
  3. 22. 1. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53539320

DDcom s.r.o. – tržby 45 tis. € – IČO 53539320