SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53597508

MPK Slovakia s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2021

predtým eZmluva.sk 506, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
53597508
DIČ
2121428023
Sídlo
Kellerova 1, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľJozef Micheľ+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MPK Slovakia s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 2. 3. 2021. Vo vedení firmy: Jozef Micheľ a Dávid Kohút. V roku 2025 mala firma tržby 58 tis. € (−21,0 %) a zisk 648 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1562. z 3 863 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
58 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2021
−10 %
050 tis.100 tis.150 tis.2021—2022−4 %2023+83 %2024−35 %2025−21 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,6 %
  • Najlepší rok
    2023, +83 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,6 %
    −4,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,1 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    32,1 %
    −3,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby57 622 €72 980 €112 708 €61 702 €63 942 €
Výsledok hospodárenia648 €2 545 €5 183 €1 058 €1 705 €
Aktíva spolu60 545 €63 039 €65 193 €40 519 €43 111 €
Vlastné imanie41 139 €40 490 €37 945 €32 763 €31 705 €
Podané8. 5. 20263. 5. 202514. 5. 202425. 6. 202328. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1562. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121428023
platiteľ od 1. 7. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kellerova 1, 085 01 Bardejov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 3. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 46189/P
Základné imanie
30 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
B2B WORK FORCE s.r.o. · eZmluva.sk 506, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

5 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 5 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

30 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Vedenie účtovníctvaod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251562. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

14 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 14.

História zmien

Posledná zmena 8. 5. 2026 · 12 záznamov

  1. 8. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 7. 2023Zápis konečného užívateľa výhodDávid Kohút
  3. 5. 7. 2023Zápis konečného užívateľa výhodJozef Micheľ
  4. 31. 5. 2023Zmena obchodného menaMPK Slovakia s. r. o.predtým B2B WORK FORCE s.r.o.
  5. 31. 5. 2023Presun sídlaKellerova 1 Bardejovpredtým Bajkalská 5/A Bratislava - mestská časť Nové Mesto
  6. 31. 5. 2023Nový spoločníkOffice Administrative Support s. r. o., v skratke: OAS s. r. o., podiel 100 %
  7. 29. 5. 2023Nový člen vedeniaJozef Micheľ, konateľ
  8. 29. 5. 2023Nový člen vedeniaDávid Kohút, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53597508

MPK Slovakia s. r. o. – tržby 58 tis. € – IČO 53597508