SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53599951

Residence BS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Žiar nad Hronom · od 2021
IČO
53599951
DIČ
2121424690
Sídlo
MUDr. Straku 2894/6, 965 01 Žiar nad Hronom
firmy v okolí

KonateľPhDr. Dávid Ivan

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Residence BS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žiar nad Hronom, v registri od 27. 2. 2021. Vo vedení firmy: Dávid Ivan. V roku 2025 mala firma tržby 281 tis. € (+5,5 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať150. z 1 248 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
281 tis. €
Za rok
+5 %
Od 2021
+38 %
0200 tis.400 tis.2021—2022+22 %2023+36 %2024−21 %2025+5 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,5 %
  • Najlepší rok
    2023, +36 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,6 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    55,6 %
    −10,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,2 %
    −9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,4 %
    +6,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby281 424 €266 809 €336 866 €247 073 €203 310 €
Výsledok hospodárenia10 032 €9 917 €11 363 €2 308 €−495 €
Aktíva spolu34 305 €25 423 €61 865 €74 966 €51 269 €
Vlastné imanie18 032 €14 917 €16 363 €6 813 €4 505 €
Podané26. 3. 202629. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202319. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
150. z 1 248 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121424690
platiteľ od 1. 9. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
MUDr. Straku 2894/6, 965 01 Žiar nad Hronom
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 2. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 40755/S
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
55200 Turistické a iné krátkodobé ubytovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žiar nad Hronom.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Vedenie účtovníctvaod 2021
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Turistické a iné krátkodobé ubytovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
10 zmlúv
spolu 733 € · posledná 11. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Múzeum vo Svätom AntoneZmluva o krátkodobom nájme č. 106/MSA/2026155 €11. 9. 2026
  • Múzeum vo Svätom AntoneZmluva o krátkodobom nájme č. 98/MSA/2026118 €18. 8. 2026
  • Múzeum vo Svätom AntoneZmluva o krátkodobom nájme č. 32/MSA/2026220 €1. 7. 2026
  • Mesto Banská Štiavnicareklamný priestor na propagáciu v Štiavnických novinách100 €3. 11. 2025
  • Mesto Banská Štiavnicareklamný priestor v ŠN—4. 9. 2025
  • Mesto Banská Štiavnicareklamný priestor na propagáciu podujatia Resla Residence "Otvorenie leta v Štiavnici "—9. 6. 2025
  • Mesto Banská Štiavnicareklamný priestor na propagáciu podujatí—28. 3. 2025
  • Mesto Banská Štiavnicareklamný priestor—15. 11. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 55200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025150. z 1 248
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (turistické a iné krátkodobé ubytovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 9. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121424690
  3. 27. 2. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia turistické a iné krátkodobé ubytovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53599951

Residence BS, s.r.o. – tržby 281 tis. € – IČO 53599951