SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53610504

nove s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021

predtým GUSTI DEL MEDITERRANEO s.r.o.

IČO
53610504
DIČ
2121426131
Sídlo
Michalská 7, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľRomana Pavlína Zabák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

nove s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 27. 2. 2021. Vo vedení firmy: Romana Pavlína Zabák. V roku 2025 mala firma tržby 13 tis. € (−34,8 %) a stratu 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2895. z 4 184 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
13 tis. €
Za rok
−35 %
020 tis.40 tis.60 tis.2021—2022×9,72023−80 %2024+101 %2025−35 %
  • Najlepší rok
    2022, ×9,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -149,3 %
    −99,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -18,0 %
    −8,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    151,8 %
    +65,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby13 038 €20 001 €9 945 €48 684 €5 000 €
Výsledok hospodárenia−19 466 €−10 009 €−34 856 €1 680 €1 660 €
Aktíva spolu107 991 €102 451 €41 002 €45 742 €6 079 €
Vlastné imanie−55 991 €13 475 €−26 516 €8 340 €1 660 €
Podané30. 6. 202630. 3. 202526. 6. 202427. 6. 202327. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2895. z 4 184 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121426131
platiteľ od 27. 5. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Michalská 7, 811 01 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 2. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 150834/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
GUSTI DEL MEDITERRANEO s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchodod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2022
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8299), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252895. z 4 184
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

86 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 86.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2026Nový člen vedeniaRomana Pavlína Zabák, konateľ
  3. 1. 5. 2026Nový spoločníkRomana Pavlína Zabák, podiel 100 %
  4. 27. 5. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121426131
  5. 27. 2. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53610504

nove s.r.o. – tržby 13 tis. € – IČO 53610504