SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53657152

SK InstalMont, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Raková · od 2021
IČO
53657152
DIČ
2121452652
Sídlo
Raková 1609, 023 51 Raková
firmy v okolí

KonateľStanislav Kovalíček

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SK InstalMont, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Raková, v registri od 27. 3. 2021. Vo vedení firmy: Stanislav Kovalíček. V roku 2025 mala firma tržby 780 tis. € (−21,5 %) a stratu 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať317. z 3 304 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
780 tis. €
Za rok
−21 %
Od 2021
+507 %
0500 tis.1 mil.2021—2022+39 %2023−36 %2024×8,72025−21 %
  • Priemerný rast ročne
    +56,9 %
  • Najlepší rok
    2024, ×8,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,6 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -25,7 %
    −94,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,8 %
    −12,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,2 %
    +2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby779 632 €992 656 €114 297 €178 130 €128 500 €
Výsledok hospodárenia−5 048 €16 918 €−1 672 €7 971 €−3 551 €
Aktíva spolu181 819 €183 604 €24 085 €12 994 €29 918 €
Vlastné imanie19 618 €24 666 €7 748 €9 419 €1 449 €
Podané30. 6. 202629. 6. 202512. 6. 202421. 6. 202320. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
317. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
6 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK2121452652
platiteľ od 16. 9. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Raková 1609, 023 51 Raková
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 3. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 76886/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Raková.

Predmet činnosti

22 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činností športového agentaod 2021
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Služby požičovníod 2021
  • Správa trhoviska, tržnice, príležitostného trhuod 2021
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025317. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 16. 9. 2026 · 3 záznamy

  1. 16. 9. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2121452652
  2. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 27. 3. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53657152

SK InstalMont, s. r. o. – tržby 780 tis. € – IČO 53657152