SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53660811

Tavernia s. r. o. v likvidácii

Zaniknutá 6. 11. 2025Spoločnosť s ručením obmedzeným · Žilina · od 2021

predtým Tavernia s. r. o.

IČO
53660811
DIČ
2121451574
Sídlo
Hlinská 2580/11, 010 01 Žilina
firmy v okolí

LikvidátorIng. Juraj Rusnák

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Tavernia s. r. o. v likvidácii je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, v registri od 20. 3. 2021 do 6. 11. 2025. Vo vedení firmy: Juraj Rusnák. V roku 2025 mala firma stratu 175 €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

  • Konkurz a reštrukturalizácia · Bez záznamu
    Register konaní a Obchodný vestník
  • Dlhy na poistnom · Bez nedoplatkov v Sociálnej poisťovni a VšZP
    Sociálna poisťovňa a VšZP (Dôvera a Union zatiaľ nie)
  • DPH · Nie je platiteľom DPH
    Finančná správa SR
  • Záložné práva · Bez záznamu
    Notársky centrálny register
Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−175 €
Za rok
strata
−300−200−10002021—2022strata2023strata2024strata2025strata
  • Stratové roky
    4 z 5
  • Najslabší rok
    2024, strata 206 €
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Výsledok hospodárenia−175 €−206 €−180 €−110 €0 €
Aktíva spolu4 330 €4 505 €4 711 €4 890 €5 000 €
Vlastné imanie4 330 €4 505 €4 711 €4 890 €5 000 €
Podané14. 10. 202527. 1. 20258. 2. 202427. 1. 20237. 2. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlinská 2580/11, 010 01 Žilina
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
20. 3. 2021 – 6. 11. 2025
4 roky činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 76833/L
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
11070 Výroba nealkoholických nápojov; produkcia minerálnych vôd a iných fľaškových vôd
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Tavernia s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Žilina.

Predmet činnosti

7 ukončených činností · 20. 3. 2021 – 5. 11. 2025

  • Fotografické služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Výroba nápojov
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba nealkoholických nápojov; produkcia minerálnych vôd a iných fľaškových vôd — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 11070), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 11. 2025 · 5 záznamov

  1. 6. 11. 2025Zánik
  2. 14. 10. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 24. 12. 2024Zmena obchodného menaTavernia s. r. o. v likvidáciipredtým Tavernia s. r. o.
  4. 24. 12. 2024Nový člen vedeniaIng. Juraj Rusnák, likvidátor
  5. 20. 3. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba nealkoholických nápojov; produkcia minerálnych vôd a iných fľaškových vôd s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53660811

Tavernia s. r. o. v likvidácii – strata 175 € – IČO 53660811