SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53665694

Lu-Bu s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2021
IČO
53665694
DIČ
2121464499
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice – Juh
firmy v okolí

KonateľIveta Lučkaiová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Lu-Bu s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Juh, v registri od 9. 4. 2021. Vo vedení firmy: Iveta Lučkaiová. V roku 2025 mala firma tržby 239 tis. € (−51,6 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať718. z 2 493 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
239 tis. €
Za rok
−52 %
Od 2021
+86 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2021—2022+166 %2023+93 %2024−25 %2025−52 %
  • Priemerný rast ročne
    +16,7 %
  • Najlepší rok
    2022, +166 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,6 %
    +12,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    9,9 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,7 %
    +112,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,7 %
    +10,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby238 773 €493 680 €661 396 €342 114 €128 591 €
Výsledok hospodárenia1 525 €−56 060 €64 790 €−170 €339 €
Aktíva spolu89 109 €50 710 €117 631 €40 733 €12 803 €
Vlastné imanie15 425 €13 900 €69 959 €5 169 €5 339 €
Podané21. 5. 202629. 6. 202530. 6. 202412. 3. 20236. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
718. z 2 493 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121464499
platiteľ od 12. 6. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Južná trieda 4B, 040 01 Košice – Juh
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 4. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 51270/V
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Juh.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Fotografické službyod 2021
  • Dizajnérske činnostiod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025718. z 2 493
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

425 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 425.

História zmien

Posledná zmena 21. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 6. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2121464499
  3. 9. 4. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53665694

Lu-Bu s.r.o. – tržby 239 tis. € – IČO 53665694