SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53667948

URBÁR - POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO OBCE BREZA

AktívnaPozemkové spoločenstvo · Breza · od 2021
IČO
53667948
DIČ
2121461804
Sídlo
Breza 200, 029 53 Breza
firmy v okolí
Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

URBÁR - POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO OBCE BREZA je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Breza, v registri od 16. 3. 2021. V roku 2025 mala firma tržby 353 tis. € (+104,0 %) a zisk 81 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať37. z 598 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
353 tis. €
Za rok
+104 %
Od 2022
−34 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2022—2023−70 %2024+6 %2025+104 %
  • Priemerný rast ročne
    −13,0 %
  • Najlepší rok
    2025, +104 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    22,9 %
    −6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    100,0 %
    +0,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,6 %
    +2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,4 %
    −2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby353 049 €173 092 €163 401 €536 903 €
Výsledok hospodárenia80 947 €50 080 €79 063 €115 679 €
Aktíva spolu488 922 €354 752 €488 068 €644 042 €
Vlastné imanie80 947 €50 080 €79 063 €115 679 €
Podané18. 4. 202618. 3. 202515. 4. 202431. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
37. z 598 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
22 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121461804
platiteľ od 19. 4. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Breza 200, 029 53 Breza
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Pozemkové spoločenstvo
Deň vzniku
16. 3. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Register pozemkových spoločenstiev
Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR · č. R-2027/507
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
210 Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Breza.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctveod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 96 tis. € · posledná 26. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 084ZA61005096 tis. €26. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202537. z 598
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 18. 4. 2026 · 3 záznamy

  1. 18. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 19. 4. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121461804
  3. 16. 3. 2021Vznik firmyPozemkové spoločenstvo
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53667948

URBÁR - POZEMKOVÉ SPOLOČENSTVO OBCE BREZA – tržby 353 tis. € – IČO 53667948