SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53670035

M-Agri s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Chocholná-Velčice · od 2021
IČO
53670035
DIČ
2121455589
Sídlo
Chocholná 711, 913 04 Chocholná-Velčice
firmy v okolí

KonateľMarek Minárech

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M-Agri s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chocholná-Velčice, v registri od 30. 3. 2021. Vo vedení firmy: Marek Minárech. V roku 2025 mala firma tržby 127 tis. € (+18,4 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať448. z 1 617 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
127 tis. €
Za rok
+18 %
Od 2021
+54 %
050 tis.100 tis.150 tis.2021—2022+14 %2023+30 %2024−12 %2025+18 %
  • Priemerný rast ročne
    +11,5 %
  • Najlepší rok
    2023, +30 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,1 %
    −11,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -11,4 %
    −34,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -6,2 %
    −20,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,8 %
    +9,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby126 714 €107 037 €121 666 €93 548 €82 031 €
Výsledok hospodárenia−3 895 €8 731 €11 254 €2 786 €10 399 €
Aktíva spolu63 193 €60 202 €71 607 €43 196 €33 318 €
Vlastné imanie34 275 €38 170 €29 439 €18 185 €15 399 €
Podané24. 2. 202628. 5. 20256. 5. 20246. 3. 202328. 2. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
448. z 1 617 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121455589
platiteľ od 2. 6. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Chocholná 711, 913 04 Chocholná-Velčice
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 3. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 41586/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81300 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Chocholná-Velčice.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2021
  • Výroba kŕmnych zmesíod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2021
  • Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratáod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025448. z 1 617
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti súvisiace s krajinnou úpravou).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 6. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121455589
  3. 30. 3. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti súvisiace s krajinnou úpravou s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53670035

M-Agri s. r. o. – tržby 127 tis. € – IČO 53670035