SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53683277

MediCanna s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Štúrovo · od 2021

predtým S719 trade s. r. o.

IČO
53683277
DIČ
2121457085
Sídlo
Hlavná 22, 943 01 Štúrovo
firmy v okolí

KonateľZsolt Varsányi

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MediCanna s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Štúrovo, v registri od 1. 4. 2021. Vo vedení firmy: Zsolt Varsányi. V roku 2025 mala firma tržby 832 tis. € (+157,9 %) a zisk 39 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať161. z 6 699 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
832 tis. €
Za rok
+158 %
0500 tis.1 mil.2021—2022×8,92023×7,92024+76 %2025+158 %
  • Najlepší rok
    2022, ×8,9

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,7 %
    +5,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    54,2 %
    +59,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    29,6 %
    +31,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    45,5 %
    −7,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby832 164 €322 641 €183 475 €23 319 €2 606 €
Výsledok hospodárenia39 303 €−1 647 €28 132 €2 220 €−556 €
Aktíva spolu132 899 €70 611 €68 455 €12 305 €6 876 €
Vlastné imanie72 451 €33 148 €34 796 €6 665 €4 444 €
Podané27. 5. 202627. 3. 202524. 6. 20247. 3. 202327. 4. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
161. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
14 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121457085
platiteľ od 6. 4. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 22, 943 01 Štúrovo
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 4. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 53974/N
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
S719 trade s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Štúrovo.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • Vedenie účtovníctvaod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025161. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

713 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 713.

História zmien

Posledná zmena 27. 5. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 6. 2021Zmena obchodného menaMediCanna s. r. o.predtým S719 trade s. r. o.
  3. 8. 6. 2021Nový spoločníkZsolt Varsányi, podiel 100 %
  4. 2. 6. 2021Nový člen vedeniaZsolt Varsányi, konateľ
  5. 1. 4. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53683277

MediCanna s. r. o. – tržby 832 tis. € – IČO 53683277