SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53685458

HAMMER BAU s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2021

predtým KKP Elektromont, s. r. o. a 1 ďalší názov

IČO
53685458
DIČ
2121477468
Sídlo
Novozámocká 365/193, 949 05 Nitra
firmy v okolí

KonateľAnton Kuťka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HAMMER BAU s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 28. 4. 2021. Vo vedení firmy: Anton Kuťka a Michal Kročko. V roku 2025 mala firma tržby 253 tis. € (−9,1 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať694. z 2 869 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
253 tis. €
Za rok
−9 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2023—2024×278,72025−9 %
  • Najlepší rok
    2024, ×278,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,8 %
    −12,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    32,8 %
    −59,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    10,0 %
    −11,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    69,4 %
    −7,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby253 436 €278 667 €1 000 €——
Výsledok hospodárenia42 623 €80 546 €765 €0 €0 €
Aktíva spolu424 393 €371 229 €6 900 €6 000 €6 000 €
Vlastné imanie129 935 €87 312 €6 765 €6 000 €6 000 €
Podané21. 3. 202627. 3. 20256. 3. 202425. 3. 202325. 3. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
694. z 2 869 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121477468
platiteľ od 18. 3. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Novozámocká 365/193, 949 05 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 4. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 54219/N
Základné imanie
6 000 €
Hlavná činnosť
43210 Elektrická inštalácia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
KUPOD STAV s.r.o. · KKP Elektromont, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2021
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2021
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2021
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2021
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2021
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrickýchod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Elektrická inštalácia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 18. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 6/1000243787 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—18. 2. 2026
  • Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.ZMLUVA č.: 6/1000216215 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou—29. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025694. z 2 869
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (elektrická inštalácia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 21. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 21. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 8. 2025Nový spoločníkAnton Kuťka, podiel 50 %
  3. 7. 8. 2025Nový spoločníkIng. Michal Kročko, PhD., podiel 50 %
  4. 18. 3. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121477468
  5. 15. 12. 2022Zmena obchodného menaHAMMER BAU s.r.o.predtým KUPOD STAV s.r.o.
  6. 17. 8. 2022Zmena obchodného menaKUPOD STAV s.r.o.predtým KKP Elektromont, s. r. o.
  7. 17. 8. 2022Presun sídlaNovozámocká 365/193 Nitrapredtým Svätourbanská 3 Nitra
  8. 28. 4. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia elektrická inštalácia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53685458

HAMMER BAU s.r.o. – tržby 253 tis. € – IČO 53685458