SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53689747

international corporation Rewas s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021
IČO
53689747
DIČ
2121485575
Sídlo
Záhradnícka 41, 821 08 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľRóbert Prior

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

international corporation Rewas s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 13. 4. 2021. Vo vedení firmy: Róbert Prior. V roku 2025 mala firma tržby 315 tis. € (−19,7 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať665. z 3 412 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
315 tis. €
Za rok
−20 %
Od 2021
+1217 %
0200 tis.400 tis.2021—2023×122024+37 %2025−20 %
  • Najlepší rok
    2023, ×12

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,6 %
    +36,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -1,8 %
    +132,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    193,5 %
    +1,8 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby314 896 €391 906 €286 657 €—23 909 €
Výsledok hospodárenia−1 920 €−145 183 €28 282 €0 €4 655 €
Aktíva spolu108 109 €108 109 €213 484 €0 €11 039 €
Vlastné imanie−101 133 €−99 213 €45 969 €—9 655 €
Podané30. 6. 202630. 3. 20255. 6. 202430. 6. 202329. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
665. z 3 412 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121485575
platiteľ od 20. 9. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradnícka 41, 821 08 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 4. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 151770/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
56101 Jedálne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2021
  • Finančný lízingod 2021
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2021
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2021
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2021
  • Sťahovacie službyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Jedálne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 9. 4. 2024

Posledné zmluvy

  • EKO - podnik verejnoprospešných služiebDohoda o skončení nájmu—9. 4. 2024
  • EKO - podnik verejnoprospešných služiebZmluva o nájme majetku č.5/OD/2024—27. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56101), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025665. z 3 412
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (jedálne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

53 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 53.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 11. 2024Nový spoločníkRóbert Prior, podiel 100 %
  3. 7. 11. 2024Nový člen vedeniaRóbert Prior, konateľ
  4. 20. 9. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121485575
  5. 13. 4. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia jedálne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53689747

international corporation Rewas s.r.o. – tržby 315 tis. € – IČO 53689747