SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53722124

3D packaging s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Horné Srnie · od 2021
IČO
53722124
DIČ
2121491966
Sídlo
Dolinská 390, 914 42 Horné Srnie
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Daňo

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

3D packaging s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Horné Srnie, v registri od 19. 5. 2021. Vo vedení firmy: Michal Daňo. V roku 2025 mala firma tržby 128 tis. € (+28,1 %) a zisk 3 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať297. z 1 010 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
128 tis. €
Za rok
+28 %
Od 2022
+332 %
050 tis.100 tis.150 tis.2022—2023+113 %2024+58 %2025+28 %
  • Najlepší rok
    2023, +113 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,0 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,0 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,8 %
    +1,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby127 564 €99 597 €63 066 €29 560 €—
Výsledok hospodárenia2 799 €2 043 €−8 520 €5 471 €0 €
Aktíva spolu291 958 €285 171 €280 736 €16 940 €5 000 €
Vlastné imanie280 793 €277 994 €275 951 €10 471 €5 000 €
Podané30. 3. 202631. 3. 202527. 3. 202431. 3. 202317. 1. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
297. z 1 010 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121491966
platiteľ od 6. 6. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Dolinská 390, 914 42 Horné Srnie
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 5. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 41896/R
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
16290 Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Horné Srnie.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2021
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2021
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadeníod 2021
  • Poskytovanie sociálnych služiebod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Služby požičovíod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 16290), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025297. z 1 010
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 28. 2. 2023Presun sídlaDolinská 390 Horné Srniepredtým Čerňavská 172/35 Horné Srnie
  3. 6. 6. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121491966
  4. 19. 5. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných výrobkov z dreva; výroba výrobkov z korku, slamy a prúteného materiálu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53722124

3D packaging s.r.o. – tržby 128 tis. € – IČO 53722124