SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53733291

Luck s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021

predtým Impresario consulting s. r. o.

IČO
53733291
DIČ
2121510369
Sídlo
Svidnícka 107/17, 821 03 Bratislava – Ružinov
firmy v okolí

KonateľMgr. Martin Kulhánek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Luck s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Ružinov, v registri od 11. 6. 2021. Vo vedení firmy: Martin Kulhánek. V roku 2025 mala firma tržby 229 tis. € a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať188. z 1 047 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
229 tis. €
Za rok
×191,2
Od 2023
+1193 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2023—2024−93 %2025×191,2
  • Najlepší rok
    2025, ×191,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,1 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    42,5 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,6 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    91,4 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022
Tržby229 403 €1 200 €17 740 €—
Výsledok hospodárenia9 321 €−278 €348 €−1 200 €
Aktíva spolu256 487 €9 210 €10 348 €5 000 €
Vlastné imanie21 949 €8 870 €9 148 €3 800 €
Podané1. 6. 202631. 3. 202528. 6. 202417. 3. 2025
Nesedí číslo alebo chýba rok?
188. z 1 047 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121510369
platiteľ od 12. 12. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Svidnícka 107/17, 821 03 Bratislava – Ružinov
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 6. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 177452/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
8210 Administratívne a pomocné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Impresario consulting s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Ružinov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

21 zapísaných činností

  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2021
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2021
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémovod 2021
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Vydavateľská činnosťod 2021
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Administratívne a pomocné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025188. z 1 047
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (administratívne a pomocné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 1. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 1. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 12. 12. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2121510369
  3. 14. 5. 2025Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Martin Kulhánek
  4. 8. 3. 2024Zmena obchodného menaLuck s. r. o.predtým Impresario consulting s. r. o.
  5. 8. 3. 2024Presun sídlaSvidnícka 107/17 Bratislava - mestská časť Ružinovpredtým Ulica J. Husa 2761/4 Komárno
  6. 8. 3. 2024Nový spoločníkMgr. Martin Kulhánek, podiel 100 %
  7. 20. 2. 2024Nový člen vedeniaMgr. Martin Kulhánek, konateľ
  8. 11. 6. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia administratívne a pomocné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53733291

Luck s. r. o. – tržby 229 tis. € – IČO 53733291