SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53750489

TEMPO cars s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Senec · od 2021
IČO
53750489
DIČ
2121484970
Sídlo
Jánošíkova 1491/2, 903 01 Senec
firmy v okolí

KonateľMgr. Dominik Šikula

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TEMPO cars s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, v registri od 8. 5. 2021. Vo vedení firmy: Dominik Šikula. V roku 2025 mala firma tržby 175 tis. € (−33,0 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať265. z 431 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
175 tis. €
Za rok
−33 %
Od 2021
+263 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2021—2022+211 %2023+8 %2024+61 %2025−33 %
  • Najlepší rok
    2022, +211 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    +1,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,3 %
    +10,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,0 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    92,8 %
    +11,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby175 191 €261 565 €162 600 €150 327 €48 290 €
Výsledok hospodárenia2 241 €469 €142 €5 112 €3 932 €
Aktíva spolu234 332 €78 788 €42 330 €50 491 €39 132 €
Vlastné imanie16 895 €14 654 €14 185 €14 043 €8 932 €
Podané9. 5. 202612. 3. 202528. 6. 202412. 3. 20231. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
265. z 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121484970
platiteľ od 15. 3. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jánošíkova 1491/2, 903 01 Senec
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 5. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 152486/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45110 Predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Senec.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 mod 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2021
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025265. z 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 9. 5. 2026 · 3 záznamy

  1. 9. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 3. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121484970
  3. 8. 5. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53750489

TEMPO cars s.r.o. – tržby 175 tis. € – IČO 53750489