SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53788958

KLEMP-STAV, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021
IČO
53788958
DIČ
2121498940
Sídlo
Staré Grunty 7A, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
firmy v okolí

KonateľJán Klempár+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KLEMP-STAV, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves, v registri od 28. 5. 2021. Vo vedení firmy: Ján Klempár a Michal Labaš. V roku 2025 mala firma tržby 6 tis. € (−82,3 %) a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7431. z 8 267 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
6 tis. €
Za rok
−82 %
Od 2021
−80 %
025 tis.50 tis.75 tis.2021—2022+124 %2023−74 %2024+97 %2025−82 %
  • Najlepší rok
    2022, +124 %

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -1,7 %
    −4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    121,3 %
    −5,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby5 868 €33 098 €16 813 €65 000 €29 000 €
Výsledok hospodárenia−1 570 €2 287 €−15 118 €−8 910 €−976 €
Aktíva spolu90 644 €84 692 €67 909 €83 027 €20 678 €
Vlastné imanie−19 287 €−22 717 €−25 004 €−9 886 €−976 €
Podané30. 6. 20262. 1. 20261. 7. 202430. 6. 202330. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7431. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121498940
platiteľ od 1. 12. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Staré Grunty 7A, 841 04 Bratislava – Karlova Ves
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 5. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 176016/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Karlova Ves.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Verejné obstarávanieod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257431. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

109 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 109.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 7 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 6. 2024Nový spoločníkMichal Labaš, podiel 50 %
  3. 14. 6. 2024Nový spoločníkJán Klempár, podiel 50 %
  4. 10. 4. 2024Nový člen vedeniaMichal Labaš, konateľ
  5. 23. 1. 2024Presun sídlaStaré Grunty 7A Bratislava - mestská časť Karlova Vespredtým Drevárska 508/2 Spišská Nová Ves
  6. 1. 12. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121498940
  7. 28. 5. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53788958

KLEMP-STAV, s. r. o. – tržby 6 tis. € – IČO 53788958