SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53798155

Royal roots1 s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021

predtým Ramazan s. r. o.

IČO
53798155
DIČ
2121497994
Sídlo
Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľAswini Muraleedharan Nair

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Royal roots1 s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 26. 5. 2021. Vo vedení firmy: Aswini Muraleedharan Nair. V roku 2025 mala firma tržby 13 tis. € (−86,2 %) a stratu 18 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať913. z 1 246 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
13 tis. €
Za rok
−86 %
Od 2021
−62 %
0100 tis.200 tis.2021—2022+293 %2023+37 %2024−48 %2025−86 %
  • Najlepší rok
    2022, +293 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -144,3 %
    −126,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -36,4 %
    −16,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    119,0 %
    +29,5 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby12 502 €90 632 €175 967 €127 979 €32 579 €
Výsledok hospodárenia−18 041 €−16 437 €3 520 €15 516 €1 023 €
Aktíva spolu49 501 €82 220 €90 127 €37 288 €8 887 €
Vlastné imanie−9 420 €8 621 €25 059 €21 539 €6 023 €
Podané12. 3. 202622. 6. 202526. 6. 202428. 6. 202328. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
913. z 1 246 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121497994
platiteľ od 16. 5. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 5. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 152918/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
7311 Činnosti reklamných agentúr
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Ramazan s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

31 zapísaných činností

  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2021
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Fotografické službyod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti reklamných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 7311), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025913. z 1 246
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti reklamných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

965 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 965.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 12. 2025Nový spoločníkSharun KONDRAPPASSERY SUBRAMANIAN, podiel 33,3 %
  3. 20. 12. 2025Nový spoločníkAmal John, podiel 33,3 %
  4. 20. 12. 2025Nový spoločníkSAHAD KAVUGIN THOTTATHIL, podiel 33,3 %
  5. 9. 12. 2025Nový člen vedeniaAswini Muraleedharan Nair, konateľ
  6. 16. 5. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121497994
  7. 26. 5. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti reklamných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53798155

Royal roots1 s. r. o. – tržby 13 tis. € – IČO 53798155