SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53808339

TianDeBeauty, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Drietoma · od 2021

predtým Bendways s.r.o.

IČO
53808339
DIČ
2121505518
Sídlo
913 03 Drietoma
firmy v okolí

KonateľJanka Staněk

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TianDeBeauty, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Drietoma, v registri od 1. 6. 2021. Vo vedení firmy: Janka Staněk. V roku 2024 mala firma tržby 146 tis. € (−32,8 %) a zisk 405 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať108. z 479 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

4 roky z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
146 tis. €
Za rok
−33 %
Od 2021
+136 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2021—2022+238 %2023+4 %2024−33 %
  • Priemerný rast ročne
    +33,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +238 %

Ukazovatele 2024

  • Marža
    0,3 %
    −19,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,4 %
    −90,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,0 %
    −5,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    97,0 %
    +3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2024202320222021
Tržby146 172 €217 496 €209 759 €62 022 €
Výsledok hospodárenia405 €43 383 €144 €−31 403 €
Aktíva spolu921 833 €779 907 €497 812 €101 572 €
Vlastné imanie28 031 €47 124 €3 741 €3 597 €
Podané1. 7. 20252. 4. 202420. 2. 202430. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
108. z 479 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 4 roky čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121505518
platiteľ od 16. 7. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
913 03 Drietoma
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 6. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 43084/R
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Bendways s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Drietoma.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2021
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2021
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024108. z 479
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 8. 2026 · 8 záznamov

  1. 1. 8. 2026Zrušená registrácia DPH
  2. 1. 7. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 3. 3. 2022Nový spoločníkJanka Staněk, podiel 100 %
  4. 27. 10. 2021Presun sídla698 Drietomapredtým Štefánikova trieda 52 Nitra
  5. 5. 8. 2021Zmena obchodného menaTianDeBeauty, s.r.o.predtým Bendways s.r.o.
  6. 20. 7. 2021Nový člen vedeniaJanka Staněk, konateľ
  7. 16. 7. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121505518
  8. 1. 6. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53808339

TianDeBeauty, s.r.o. – tržby 146 tis. € – IČO 53808339