SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53810163

Elgro s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zeleneč · od 2021
IČO
53810163
DIČ
2121499930
Sídlo
Hlavná 56/53, 919 21 Zeleneč
firmy v okolí

KonateľDenis Blaho+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Elgro s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zeleneč, v registri od 1. 6. 2021. Vo vedení firmy: Denis Blaho a Branislav Režucha. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a zisk 890 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať7895. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
×10,9
02 tis.4 tis.2021—2022×5,82023−68 %2024−80 %2025×10,9
  • Najlepší rok
    2025, ×10,9
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby2 187 €200 €1 000 €3 169 €550 €
Výsledok hospodárenia890 €−656 €634 €2 524 €244 €
Aktíva spolu8 977 €8 086 €8 515 €8 214 €5 287 €
Vlastné imanie8 637 €7 746 €8 403 €7 768 €5 244 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20252. 4. 202430. 6. 202331. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
7895. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hlavná 56/53, 919 21 Zeleneč
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 6. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 49306/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zeleneč.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrickýchod 2021
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2021
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2021
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosťod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20257895. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 6. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53810163

Elgro s. r. o. – tržby 2 tis. € – IČO 53810163