SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53811054

VV Delivery s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Michalovce · od 2021

predtým SK Delivery s.r.o.

IČO
53811054
DIČ
2121517618
Sídlo
Priemyselná 1713/6, 071 01 Michalovce
firmy v okolí

KonateľNatália Vaszkó

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VV Delivery s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Michalovce, v registri od 26. 6. 2021. Vo vedení firmy: Natália Vaszkó. V roku 2025 mala firma tržby 800 € a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať8085. z 8 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2025
−1 tis. €
Za rok
strata
−2 tis.−1 tis.−50002021strata2022strata2023strata2024—2025strata
  • Stratové roky
    4 z 5
  • Najslabší rok
    2025, strata 1 tis. €

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -2,8 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,4 %
    −2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,5 %
    +15,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby800 €————
Výsledok hospodárenia−1 428 €0 €−65 €−1 152 €−1 176 €
Aktíva spolu60 548 €52 607 €52 607 €52 672 €53 903 €
Vlastné imanie51 179 €52 607 €52 607 €52 672 €53 824 €
Podané5. 3. 202627. 5. 202528. 3. 202430. 3. 202331. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
8085. z 8 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121517618
platiteľ od 15. 10. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Priemyselná 1713/6, 071 01 Michalovce
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 6. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 51839/V
Základné imanie
55 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
SK Delivery s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Michalovce.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • Administratívne službyod 2021
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Sťahovacie službyod 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • čistiace a upratovacie službyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20258085. z 8 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

7 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 5. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 10. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2121517618
  3. 31. 5. 2025Zmena obchodného menaVV Delivery s. r. o.predtým SK Delivery s.r.o.
  4. 31. 5. 2025Nový spoločníkNatália Vaszkó, podiel 100 %
  5. 22. 4. 2025Nový člen vedeniaNatália Vaszkó, konateľ
  6. 26. 6. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53811054

VV Delivery s. r. o. – tržby 800 € – IČO 53811054