SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53849191

Smolky s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Petrovany · od 2021
IČO
53849191
DIČ
2121515605
Sídlo
082 53 Petrovany
firmy v okolí

KonateľBarbara Jenčová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Smolky s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Petrovany, v registri od 19. 6. 2021. Vo vedení firmy: Barbara Jenčová a René Smolej. V roku 2025 mala firma tržby 458 tis. € (+156,2 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať96. z 923 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
458 tis. €
Za rok
+156 %
Od 2021
+1259 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2021—2022+157 %2023+144 %2024−16 %2025+156 %
  • Najlepší rok
    2022, +157 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,9 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    36,7 %
    +16,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,4 %
    +4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,2 %
    −7,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby457 863 €178 700 €211 855 €86 709 €33 694 €
Výsledok hospodárenia8 528 €3 030 €1 602 €−1 601 €6 674 €
Aktíva spolu156 554 €204 058 €182 944 €44 657 €13 537 €
Vlastné imanie23 236 €14 707 €11 675 €10 074 €11 674 €
Podané24. 3. 202630. 6. 20252. 4. 202429. 6. 202314. 2. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
96. z 923 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121515605
platiteľ od 1. 5. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
082 53 Petrovany
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 6. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 42393/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10890 Výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Petrovany.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Výroba nápojovod 2021
  • Výroba potravinárskych výrobkovod 2021
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2021
  • Sťahovacie službyod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 3 tis. € · posledná 22. 1. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §5583 tis. €22. 1. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10890), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202596. z 923
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121515605
  3. 19. 6. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných potravinárskych výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53849191

Smolky s. r. o. – tržby 458 tis. € – IČO 53849191