SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/53877934

Irvara s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kežmarok · od 2021
IČO
53877934
DIČ
2121522986
Sídlo
Krvavé pole 14, 060 01 Kežmarok
firmy v okolí

KonateľIng. Daniel Majerčák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Irvara s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kežmarok, v registri od 26. 6. 2021. Vo vedení firmy: Daniel Majerčák. V roku 2025 mala firma tržby 96 tis. € (+0,4 %) a zisk 73 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať751. z 2 205 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
96 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2021
+138 %
050 tis.100 tis.150 tis.2021—2022+164 %2023−10 %2024+0 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2022, +164 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    75,7 %
    +9,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    93,0 %
    +0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    91,7 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,4 %
    +0,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby95 900 €95 550 €95 300 €106 444 €40 286 €
Výsledok hospodárenia72 587 €63 503 €64 435 €73 479 €29 214 €
Aktíva spolu79 190 €69 814 €72 310 €93 960 €40 175 €
Vlastné imanie78 087 €69 003 €69 935 €78 479 €34 214 €
Podané17. 3. 202610. 3. 202511. 3. 202421. 3. 202325. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
751. z 2 205 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121522986
platiteľ od 15. 7. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Krvavé pole 14, 060 01 Kežmarok
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 6. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 42430/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62090 Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kežmarok.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62090), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025751. z 2 205
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 17. 3. 2026 · 2 záznamy

  1. 17. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 6. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/53877934

Irvara s. r. o. – tržby 96 tis. € – IČO 53877934