SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54008671

Mlejko-design s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021
IČO
54008671
DIČ
2121546438
Sídlo
Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
firmy v okolí

KonateľMgr. art. Matúš Mlej

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Mlejko-design s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto, v registri od 18. 8. 2021. Vo vedení firmy: art. Matúš Mlej. V roku 2025 mala firma tržby 64 tis. € (+0,3 %) a zisk 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať976. z 2 386 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
64 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2021
+108 %
025 tis.50 tis.75 tis.2021—2022+135 %2023−1 %2024−11 %2025+0 %
  • Najlepší rok
    2022, +135 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    52,3 %
    +25,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    85,9 %
    +11,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    59,3 %
    +31,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,0 %
    −31,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby63 957 €63 758 €71 314 €72 042 €30 710 €
Výsledok hospodárenia33 464 €16 937 €35 331 €35 425 €22 959 €
Aktíva spolu56 431 €60 055 €47 717 €56 315 €32 401 €
Vlastné imanie38 964 €22 879 €38 200 €40 934 €27 959 €
Podané13. 2. 202610. 3. 202531. 1. 20248. 3. 202310. 2. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
976. z 2 386 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121546438
platiteľ od 1. 5. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Lermontovova 911/3, 811 05 Bratislava – Staré Mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
18. 8. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 154679/B
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré Mesto.

Predmet činnosti

2 zapísané činnosti

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Dizajnérske činnostiod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025976. z 2 386
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

965 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 965.

História zmien

Posledná zmena 13. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 13. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 5. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121546438
  3. 18. 8. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54008671

Mlejko-design s. r. o. – tržby 64 tis. € – IČO 54008671