SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54044081

Project Entwicklung GmbH s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šalov · od 2021
IČO
54044081
DIČ
2121564775
Sídlo
935 71 Šalov
firmy v okolí

KonateľMarianna Kotasz

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Project Entwicklung GmbH s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šalov, v registri od 21. 9. 2021. Vo vedení firmy: Marianna Kotasz. V roku 2025 mala firma tržby 660 € (−95,2 %) a stratu 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať141. z 146 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
660 €
Za rok
−95 %
05 tis.10 tis.15 tis.2022—2024+170 %2025−95 %
  • Najlepší rok
    2024, +170 %
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby660 €13 792 €—5 100 €—
Výsledok hospodárenia−1 192 €3 187 €−3 637 €−2 653 €−237 €
Aktíva spolu8 039 €8 661 €5 507 €9 812 €4 763 €
Vlastné imanie468 €1 660 €−1 527 €2 110 €4 763 €
Podané5. 3. 202622. 6. 202526. 6. 202429. 6. 20235. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
141. z 146 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2121564775
platiteľ od 14. 2. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
935 71 Šalov
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 9. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 55204/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
5819 Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šalov.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živnostíod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctveod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 360 € · posledná 21. 6. 2024

Posledné zmluvy

  • Mesto ŽeliezovceZmluva o poskytnutí služby 360 €21. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5819), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025141. z 146
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 15. 8. 2026Nový spoločníkMarianna Kotasz, podiel 100 %
  2. 7. 8. 2026Nový člen vedeniaMarianna Kotasz, konateľ
  3. 5. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 14. 2. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121564775
  5. 21. 9. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vydavateľské činnosti okrem vydávania softvéru s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54044081

Project Entwicklung GmbH s. r. o. – tržby 660 € – IČO 54044081