SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54045151

DLT GROUP s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Ľubovňa · od 2021
IČO
54045151
DIČ
2121561937
Sídlo
Mierová 1088/8, 064 01 Stará Ľubovňa
firmy v okolí

KonateľIng. Dávid Tešla

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DLT GROUP s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, v registri od 11. 9. 2021. Vo vedení firmy: Dávid Tešla. V roku 2025 mala firma tržby 663 tis. € (+4,0 %) a stratu 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať115. z 462 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
663 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2021
+2537 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2021—2022×15,72023+35 %2024+19 %2025+4 %
  • Najlepší rok
    2022, ×15,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,5 %
    −11,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -24,0 %
    −143,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,9 %
    −31,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,6 %
    +6,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby663 497 €638 078 €536 561 €396 187 €25 164 €
Výsledok hospodárenia−9 833 €60 853 €59 863 €−83 338 €8 454 €
Aktíva spolu250 197 €220 694 €150 647 €81 893 €70 967 €
Vlastné imanie40 999 €50 832 €−10 020 €−69 883 €13 454 €
Podané26. 3. 202618. 6. 202515. 3. 202417. 3. 20234. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
115. z 462 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121561937
platiteľ od 1. 11. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová 1088/8, 064 01 Stará Ľubovňa
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 9. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 42830/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
10710 Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Ľubovňa.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 3 tis. € · posledná 18. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Základná škola, Komenského 6, Stará ĽubovňaZmluva č. 2026_26 Zmluva o nájme nebytových priestorov923 €18. 9. 2026
  • Základná škola, Komenského 6, Stará ĽubovňaZmluva o nájme nebytových priestorov878 €12. 9. 2025
  • Základná škola, Komenského 6, Stará ĽubovňaZmluva o nájme nebytových priestorov883 €8. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 10710), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025115. z 462
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 11. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121561937
  3. 11. 9. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba chleba; výroba čerstvého pečiva a koláčov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54045151

DLT GROUP s. r. o. – tržby 663 tis. € – IČO 54045151