SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54086558

Proreel s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Závadka nad Hronom · od 2021
IČO
54086558
DIČ
2121564962
Sídlo
Osloboditeľov 297/43, 976 67 Závadka nad Hronom
firmy v okolí

KonateľPeter Čopjan+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Proreel s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Závadka nad Hronom, v registri od 22. 9. 2021. Vo vedení firmy: Peter Čopjan a Tomáš Čopjan. V roku 2025 mala firma tržby 70 tis. € (+97,8 %) a zisk 9 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať505. z 1 061 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
70 tis. €
Za rok
+98 %
Od 2022
+267 %
025 tis.50 tis.75 tis.2022—2023−0 %2024+86 %2025+98 %
  • Najlepší rok
    2025, +98 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,3 %
    +12,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    62,8 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,8 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    65,3 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby70 031 €35 406 €19 084 €19 101 €—
Výsledok hospodárenia8 630 €69 €30 €20 €0 €
Aktíva spolu39 669 €8 997 €5 030 €5 020 €5 000 €
Vlastné imanie13 749 €5 119 €5 030 €5 020 €5 000 €
Podané29. 3. 202629. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202317. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
505. z 1 061 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121564962
platiteľ od 10. 9. 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Osloboditeľov 297/43, 976 67 Závadka nad Hronom
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 9. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 42070/S
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
71200 Technické testovanie a analýzy
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Závadka nad Hronom.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účelyod 2021
  • Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastokod 2021
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2021
  • Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadeníod 2021
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrickýchod 2021
  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvood 2021
  • Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrickýchod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Technické testovanie a analýzy — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025505. z 1 061
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (technické testovanie a analýzy).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 10. 9. 2025Registrácia za platiteľa DPHSK2121564962
  3. 22. 9. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia technické testovanie a analýzy s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54086558

Proreel s. r. o. – tržby 70 tis. € – IČO 54086558