SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54096758

WSgarage s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Novoť · od 2021
IČO
54096758
DIČ
2121574037
Sídlo
029 55 Novoť
firmy v okolí

KonateľJozef Vlčák+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

WSgarage s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Novoť, v registri od 21. 9. 2021. Vo vedení firmy: Jozef Vlčák, Pavol Vlčák a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 152 tis. € (+10,7 %) a zisk 1 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať913. z 2 493 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
152 tis. €
Za rok
+11 %
Od 2022
+703 %
0100 tis.200 tis.2022—2023×4,22024+72 %2025+11 %
  • Najlepší rok
    2023, ×4,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,7 %
    +2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    1,4 %
    +5,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    93,0 %
    +0,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby152 156 €137 394 €80 113 €18 943 €—
Výsledok hospodárenia1 076 €−2 468 €300 €150 €0 €
Aktíva spolu76 797 €57 522 €34 841 €36 471 €6 000 €
Vlastné imanie5 358 €4 282 €6 750 €6 150 €6 000 €
Podané27. 3. 202631. 3. 20251. 7. 202428. 3. 202319. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
913. z 2 493 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121574037
platiteľ od 1. 4. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
029 55 Novoť
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 9. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 78071/L
Základné imanie
6 000 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
25990 Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Novoť.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Diagnostika a opravy cestných motorových vozidielod 2021
  • Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidlaod 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2021
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidlaod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
posledná 2. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Stredná odborná škola lesnícka, Medvedzie 135, TvrdošínDodatok č. 1 k zmluve o poskytovaní praktického vyučovania 13/09/2024—2. 7. 2025
  • Stredná odborná škola lesnícka, Medvedzie 135, TvrdošínZmluva o poskytovaní praktického vyučovania 13/09/2024 —19. 9. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 25990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025913. z 2 493
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba ostatných kovových výrobkov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 4. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121574037
  3. 21. 9. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba ostatných kovových výrobkov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54096758

WSgarage s.r.o. – tržby 152 tis. € – IČO 54096758