SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54103002

Fermentina, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021

predtým Rehab Centrum s. r. o.

IČO
54103002
DIČ
2121570055
Sídlo
Trojičné nám. 5-9, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
firmy v okolí

KonateľNina Pavlovičová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Fermentina, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice, v registri od 29. 9. 2021. Vo vedení firmy: Nina Pavlovičová. V roku 2025 mala firma tržby 2 tis. € a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1023. z 1 088 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2 tis. €
Za rok
×38,9
05 tis.10 tis.2022—2023−80 %2024−97 %2025×38,9
  • Najlepší rok
    2025, ×38,9

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby1 908 €49 €1 839 €9 341 €—
Výsledok hospodárenia−2 372 €−3 122 €−1 782 €106 €0 €
Aktíva spolu4 482 €4 828 €6 817 €8 956 €5 000 €
Vlastné imanie−2 171 €201 €3 324 €5 106 €5 000 €
Podané22. 3. 202621. 3. 202525. 3. 202429. 6. 202331. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1023. z 1 088 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121570055
platiteľ od 18. 2. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trojičné nám. 5-9, 821 06 Bratislava – Podunajské Biskupice
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 9. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 159072/B
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
96040 Služby týkajúce sa telesnej pohody
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Rehab Centrum s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Podunajské Biskupice.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2025
  • Administratívne službyod 2025
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2025
  • Čistiace a upratovacie službyod 2025
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2025
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2025
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2025
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby týkajúce sa telesnej pohody — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 96040), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251023. z 1 088
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby týkajúce sa telesnej pohody).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 22. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 22. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 18. 2. 2026Registrácia za platiteľa DPHSK2121570055
  3. 28. 3. 2025Zmena obchodného menaFermentina, s. r. o.predtým Rehab Centrum s. r. o.
  4. 18. 2. 2022Presun sídlaTrojičné nám. 5-9 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupicepredtým Viničky 214 Viničky
  5. 29. 9. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby týkajúce sa telesnej pohody s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54103002

Fermentina, s. r. o. – tržby 2 tis. € – IČO 54103002