SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54115001

ANSO MARKET 2, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bátorove Kosihy · od 2021
IČO
54115001
DIČ
2121578690
Sídlo
Galambošská 1197, 946 34 Bátorove Kosihy
firmy v okolí

KonateľAndrea Nyers

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ANSO MARKET 2, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bátorove Kosihy, v registri od 1. 10. 2021. Vo vedení firmy: Andrea Nyers. V roku 2025 mala firma tržby 47 tis. € (+1,9 %) a zisk 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať834. z 1 617 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
47 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2021
+30 %
025 tis.50 tis.75 tis.2021—2022−10 %2023+113 %2024−33 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2023, +113 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    3,7 %
    +2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    4,2 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    77,3 %
    +20,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby46 628 €45 737 €68 480 €32 180 €35 779 €
Výsledok hospodárenia1 737 €463 €1 191 €407 €497 €
Aktíva spolu40 963 €17 498 €17 026 €15 581 €15 034 €
Vlastné imanie9 294 €7 558 €7 094 €5 904 €5 497 €
Podané25. 6. 20268. 6. 202529. 6. 202421. 6. 202315. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
834. z 1 617 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Galambošská 1197, 946 34 Bátorove Kosihy
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 10. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 55494/N
Hlavná činnosť
81300 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bátorove Kosihy.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • Prevádzkovanie čistiarne a práčovneod 2021
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciuod 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Čistiace a upratovacie službyod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025834. z 1 617
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti súvisiace s krajinnou úpravou).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 6. 2026 · 2 záznamy

  1. 25. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 10. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti súvisiace s krajinnou úpravou s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54115001

ANSO MARKET 2, s. r. o. – tržby 47 tis. € – IČO 54115001