SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54134242

Topsec s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2021
IČO
54134242
DIČ
2121585389
Sídlo
Ulica Hviezdna 8136/25, 917 01 Trnava
firmy v okolí

KonateľIng. Marek Mička

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Topsec s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 8. 10. 2021. Vo vedení firmy: Marek Mička. V roku 2025 mala firma tržby 341 tis. € (+65,4 %) a zisk 118 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať325. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
341 tis. €
Za rok
+65 %
Od 2021
+474 %
0200 tis.400 tis.2021—2022+287 %2023−6 %2024−5 %2025+65 %
  • Priemerný rast ročne
    +54,8 %
  • Najlepší rok
    2022, +287 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    34,7 %
    −38,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    95,6 %
    +50,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    88,3 %
    +44,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    7,6 %
    +5,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby340 550 €205 869 €216 968 €229 729 €59 311 €
Výsledok hospodárenia118 296 €151 696 €160 924 €174 178 €45 307 €
Aktíva spolu134 031 €346 968 €199 124 €279 322 €62 591 €
Vlastné imanie123 796 €339 870 €188 175 €224 485 €50 307 €
Podané31. 3. 202610. 2. 202518. 3. 202430. 1. 202318. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
325. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121585389
platiteľ od 1. 3. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ulica Hviezdna 8136/25, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
8. 10. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 50130/T
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Administratívne službyod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatíod 2021
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Informačná činnosťod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
26 zmlúv
spolu 425 tis. € · posledná 18. 6. 2026

Posledné zmluvy

  • Nitriansky samosprávny krajPoskytovanie služieb externého manažéra kybernetickej bezpečnosti41 tis. €18. 6. 2026
  • Mestská časť Bratislava-PetržalkaManažér kybernetickej bezpečnosti2 tis. €17. 6. 2026
  • Mestská časť Bratislava-PetržalkaManažér kybernetickej bezpečnosti2 tis. €12. 1. 2026
  • Mesto PrešovZmluva o poskytovaní služieb—16. 12. 2025
  • Národné poľnohospodárske a potravinárske centrumZmluva o poskytovaní služieb "Externého manažéra kybernetickej bezpečnosti"21 tis. €5. 12. 2025
  • Mestská časť Bratislava-PetržalkaManažér kybernetickej bezpečnosti9 tis. €10. 10. 2025
  • „MÔJ DOMOV“, Zariadenie sociálnych služieb TopoľčanyVýpoveď zo Zmluvy o poskytovaní služieb - "externéo manažéra kybernetickej a informačnej bezpečnosti". —24. 7. 2025
  • Mestská časť Bratislava-PetržalkaKybernetická bezpečnosť7 tis. €24. 7. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025325. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 2. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Marek Mička
  3. 1. 3. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121585389
  4. 8. 10. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54134242

Topsec s. r. o. – tržby 341 tis. € – IČO 54134242