SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54135621

reksport s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2021
IČO
54135621
DIČ
2121574609
Sídlo
Potočná 40, 080 06 Prešov
firmy v okolí

KonateľIvan Mikita

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

reksport s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 12. 10. 2021. Vo vedení firmy: Ivan Mikita. V roku 2025 mala firma tržby 218 tis. € (−16,4 %) a stratu 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať309. z 2 741 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
218 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2022
+10 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2022—2023+4 %2024+27 %2025−16 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,4 %
  • Najlepší rok
    2024, +27 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -1,8 %
    −2,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -17,4 %
    −23,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -5,8 %
    −8,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    66,9 %
    +5,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby218 184 €260 875 €205 267 €197 499 €—
Výsledok hospodárenia−4 003 €1 594 €1 710 €18 650 €0 €
Aktíva spolu69 261 €70 633 €48 298 €44 854 €1 020 €
Vlastné imanie22 947 €26 953 €25 359 €23 650 €1 000 €
Podané14. 6. 202614. 5. 202526. 3. 202430. 3. 202328. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
309. z 2 741 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
6
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121574609
platiteľ od 1. 12. 2021
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Potočná 40, 080 06 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 10. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 42965/P
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
85590 Ostatné vzdelávanie i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné vzdelávanie i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 2 tis. € · posledná 22. 9. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 85590), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025309. z 2 741
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné vzdelávanie i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 12. 2021Registrácia za platiteľa DPHSK2121574609
  3. 12. 10. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné vzdelávanie i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54135621

reksport s. r. o. – tržby 218 tis. € – IČO 54135621