SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54145082

Intercantieri SK, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Levice · od 2021
IČO
54145082
DIČ
2121588447
Sídlo
Kvetná 1236/39, 934 01 Levice
firmy v okolí

KonateľMădălina-Gabriela Marcu

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Intercantieri SK, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Levice, v registri od 15. 10. 2021. Vo vedení firmy: Mădălina-Gabriela Marcu. V roku 2025 mala firma tržby 40 tis. € a zisk 529 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2925. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
40 tis. €
Za rok
×39,5
0200 tis.400 tis.600 tis.2022—2023×61,62024−100 %2025×39,5
  • Najlepší rok
    2023, ×61,6

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,3 %
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby39 500 €1 000 €548 118 €8 900 €—
Výsledok hospodárenia529 €−4 203 €−362 530 €−359 348 €−3 276 €
Aktíva spolu3 982 €8 604 €139 428 €71 180 €12 129 €
Vlastné imanie2 253 €−728 557 €−720 154 €−357 624 €1 724 €
Podané30. 3. 202631. 3. 20251. 7. 202430. 6. 202322. 6. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2925. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121588447
platiteľ od 20. 7. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kvetná 1236/39, 934 01 Levice
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
15. 10. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 55605/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Levice.

Predmet činnosti

7 zapísaných činností

  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom.od 2021
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2021
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovovod 2021
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2021
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2021
  • Prípravné práce k realizácií stavbyod 2021
  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienkyod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252925. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

51 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 51.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 7. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121588447
  3. 15. 10. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54145082

Intercantieri SK, s.r.o. – tržby 40 tis. € – IČO 54145082