SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54160847

microbiotic s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2021

predtým Motigo Nutrition, s. r. o.

IČO
54160847
DIČ
2121583068
Sídlo
Bagarova 1175/5, 841 01 Bratislava – Dúbravka
firmy v okolí

KonateľVeronika Hanáková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

microbiotic s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka, v registri od 22. 10. 2021. Vo vedení firmy: Veronika Hanáková. V roku 2025 mala firma tržby 8 tis. € (−27,2 %) a stratu 125 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať126. z 149 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
8 tis. €
Za rok
−27 %
010 tis.20 tis.30 tis.2021—2022×19,72023+165 %2024−49 %2025−27 %
  • Najlepší rok
    2022, ×19,7

Ukazovatele 2025

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby8 017 €11 011 €21 773 €8 215 €417 €
Výsledok hospodárenia−125 €−3 206 €−1 501 €−143 €−242 €
Aktíva spolu1 820 €4 165 €4 914 €4 649 €4 758 €
Vlastné imanie−217 €−92 €3 114 €4 615 €4 758 €
Podané1. 6. 202629. 5. 202523. 3. 202418. 3. 202328. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
126. z 149 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121583068
platiteľ od 18. 5. 2023
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Bagarova 1175/5, 841 01 Bratislava – Dúbravka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
22. 10. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 156123/B
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
1421 Výroba vrchného ošatenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Motigo Nutrition, s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Dúbravka.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnostiod 2021
  • Faktoring a forfaitingod 2021
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2021
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôtod 2021
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práceod 2021
  • Odevná výrobaod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba vrchného ošatenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1421), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025126. z 149
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výroba vrchného ošatenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 11. 8. 2026 · 5 záznamov

  1. 11. 8. 2026Nový spoločníkVeronika Hanáková, podiel 100 %
  2. 3. 7. 2026Nový člen vedeniaVeronika Hanáková, konateľ
  3. 1. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 18. 5. 2023Registrácia za platiteľa DPHSK2121583068
  5. 22. 10. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba vrchného ošatenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54160847

microbiotic s. r. o. – tržby 8 tis. € – IČO 54160847