SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54161665

Irritrade s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Horné Saliby · od 2021
IČO
54161665
DIČ
2121593650
Sídlo
Horné Saliby 280, 925 03 Horné Saliby
firmy v okolí

KonateľIng. Soňa Szomolaiová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Irritrade s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Horné Saliby, v registri od 4. 11. 2021. Vo vedení firmy: Soňa Szomolaiová a Ján Szomolai. V roku 2025 mala firma tržby 296 tis. € (−50,8 %) a zisk 40 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať214. z 1 617 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
296 tis. €
Za rok
−51 %
Od 2022
+77 %
0500 tis.1 mil.2022—2023×5,22024−30 %2025−51 %
  • Priemerný rast ročne
    +20,9 %
  • Najlepší rok
    2023, ×5,2

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,4 %
    +4,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    88,8 %
    −2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,6 %
    −13,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    76,9 %
    +14,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby296 400 €602 134 €865 804 €167 716 €—
Výsledok hospodárenia39 808 €54 630 €3 831 €−411 €0 €
Aktíva spolu193 590 €160 247 €360 882 €34 550 €5 000 €
Vlastné imanie44 808 €59 630 €8 831 €4 589 €5 000 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202430. 6. 202317. 11. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
214. z 1 617 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
11 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121593650
platiteľ od 15. 2. 2022
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Horné Saliby 280, 925 03 Horné Saliby
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
4. 11. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 50314/T
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81300 Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Horné Saliby.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Skladovanie a pomocné činnosti v dopraveod 2021
  • Vedenie účtovníctvaod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2021
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výrobyod 2021
  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovuod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti súvisiace s krajinnou úpravou — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81300), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025214. z 1 617
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti súvisiace s krajinnou úpravou).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 4. 2022Zápis konečného užívateľa výhodIng. Soňa Szomolaiová
  3. 8. 4. 2022Zápis konečného užívateľa výhodJán Szomolai
  4. 15. 2. 2022Registrácia za platiteľa DPHSK2121593650
  5. 4. 11. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti súvisiace s krajinnou úpravou s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54161665

Irritrade s. r. o. – tržby 296 tis. € – IČO 54161665