SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54164869

PDV stavby s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Teplička nad Váhom · od 2021

predtým MJ Vision s. r. o.

IČO
54164869
DIČ
2121587842
Sídlo
A. Hlinku 645/25, 013 01 Teplička nad Váhom
firmy v okolí

KonateľJakub Majerčík

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PDV stavby s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Teplička nad Váhom, v registri od 28. 10. 2021. Vo vedení firmy: Jakub Majerčík. V roku 2025 mala firma tržby 501 tis. € (+538,7 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať228. z 4 305 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
501 tis. €
Za rok
×6,4
Od 2022
+1111 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2022—2023−17 %2024+130 %2025×6,4
  • Najlepší rok
    2025, ×6,4

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    −2,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    24,1 %
    +7,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,0 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    83,5 %
    +5,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby501 469 €78 510 €34 171 €41 402 €—
Výsledok hospodárenia5 445 €2 843 €1 517 €8 070 €−249 €
Aktíva spolu137 537 €79 289 €21 957 €15 023 €5 000 €
Vlastné imanie22 626 €17 181 €14 338 €12 821 €4 751 €
Podané30. 6. 202626. 6. 202513. 5. 20244. 12. 20234. 12. 2023
Nesedí číslo alebo chýba rok?
228. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2121587842
platiteľ od 1. 8. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
A. Hlinku 645/25, 013 01 Teplička nad Váhom
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 10. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 84056/L
Základné imanie
5 000 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MJ Vision s. r. o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Teplička nad Váhom.

Predmet činnosti

5 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérovod 2022
  • Prípravné práce k realizácii stavbyod 2022
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2024
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)od 2024
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmienod 2024
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025228. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2121587842
  3. 5. 1. 2024Zmena obchodného menaPDV stavby s. r. o.predtým MJ Vision s. r. o.
  4. 5. 1. 2024Presun sídlaA. Hlinku 645/25 Teplička nad Váhompredtým Karpatské námestie 10A Bratislava - mestská časť Rača
  5. 28. 10. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54164869

PDV stavby s. r. o. – tržby 501 tis. € – IČO 54164869