SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/54189578

litografia 69 s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Zbehy · od 2021
IČO
54189578
DIČ
2121596246
Sídlo
951 42 Zbehy
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Šlosár+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

litografia 69 s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zbehy, v registri od 6. 11. 2021. Vo vedení firmy: Juraj Šlosár a Michal Malicher. V roku 2025 mala firma tržby 661 € a stratu 2 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1103. z 1 127 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

5 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
661 €
Za rok
−71 %
05 tis.10 tis.15 tis.2022—2023+138 %2024−80 %2025−71 %
  • Najlepší rok
    2023, +138 %

Ukazovatele 2025

  • ROA
    -14,4 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    88,3 %
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021
Tržby661 €2 252 €11 143 €4 675 €—
Výsledok hospodárenia−2 019 €380 €4 €28 €−1 764 €
Aktíva spolu13 980 €9 962 €3 269 €3 264 €4 350 €
Vlastné imanie1 630 €3 649 €3 269 €3 264 €3 236 €
Podané29. 5. 202621. 5. 202527. 3. 202425. 3. 202331. 3. 2022
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1103. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 5 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
951 42 Zbehy
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 11. 2021
5 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 55830/N
Základné imanie
5 000 €
Hlavná činnosť
90020 Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Zbehy.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností

  • Prenájom hnuteľných vecíod 2021
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2021
  • Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiachod 2021
  • Prevádzkovanie výdajne stravyod 2021
  • Výroba potravinárskych výrobkovod 2021
  • Výroba bižutérie a suvenírovod 2021
  • Odevná výrobaod 2021
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcovod 2021
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251103. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace so scénickým umením).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 5. 2026 · 2 záznamy

  1. 29. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 6. 11. 2021Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace so scénickým umením s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/54189578

litografia 69 s.r.o. – tržby 661 € – IČO 54189578